Продукція > BIVAR INC. > ERM18103BC-3-RY
ERM18103BC-3-RY Bivar Inc.
ERM18103BC-3-RY.pdf
Виробник: Bivar Inc.
Description: LED CBI 3MM RED/YL DIFF
Packaging: Tray
Current: 30mA Red, 30mA Yellow
Color: Red, Yellow
Voltage Rating: 2V Red, 2V Yellow
Millicandela Rating: 30mcd Red, 20mcd Yellow
Lens Type: Diffused, White
Wavelength - Peak: 590nm, 625nm
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 3mm, T-1
Написати відгук
Description: LED CBI 3MM RED/YL DIFF, Packaging: Tray, Current: 30mA Red, 30mA Yellow, Color: Red, Yellow, Voltage Rating: 2V Red, 2V Yellow, Millicandela Rating: 30mcd Red, 20mcd Yellow, Configuration: Single, Viewing Angle: 40°, Lens Type: Diffused, White, Wavelength - Peak: 590nm, 625nm, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 3mm, T-1.
Інші пропозиції ERM18103BC-3-RY
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERM18103BC-3-RY ERM18103BC-3-RY Виробник : Bivar ERM18103BC_3_RY-3001744.pdf LED Circuit Board Indicators Vertical LED Assembly, 0.810 in. Length, 3mm LED, 3 Lead Bi Color, HE Red/Yellow, White Diffused Lens, Black PVC Alloy.