ERM18103BC-3 Bivar Inc.
ERM18103BC-3.pdf
Виробник: Bivar Inc.
Description: LED CBI 3MM GRN/RED DIFF
Packaging: Tray
Current: 30mA Green, 30mA Red
Color: Green, Red
Voltage Rating: 2.2V Green, 2V Red
Millicandela Rating: 35mcd Green, 35mcd Red
Configuration: Single
Viewing Angle: 40°
Lens Type: Diffused, White
Wavelength - Peak: 568nm, 635nm
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 3mm, T-1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED CBI 3MM GRN/RED DIFF, Packaging: Tray, Current: 30mA Green, 30mA Red, Color: Green, Red, Voltage Rating: 2.2V Green, 2V Red, Millicandela Rating: 35mcd Green, 35mcd Red, Configuration: Single, Viewing Angle: 40°, Lens Type: Diffused, White, Wavelength - Peak: 568nm, 635nm, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 3mm, T-1.
Інші пропозиції ERM18103BC-3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERM18103BC-3 ERM18103BC-3 Виробник : Bivar ERM18103BC_3-3001455.pdf LED Circuit Board Indicators Vertical LED Assembly, 0.810 in. Length, 3mm LED, 3 Lead Bi Color, HE Red/Green, White Diffused Lens, Black PVC Alloy.