Продукція > BIVAR INC. > ERM18755BC3RY28
ERM18755BC3RY28 Bivar Inc.
Виробник: Bivar Inc.
Description: LED CBI 5MM RED/YLW DIFF
Packaging: Tray
Current: 30mA Red, 30mA Yellow
Color: Red, Yellow
Voltage Rating: 2V Red, 2V Yellow
Millicandela Rating: 35mcd Red, 30mcd Yellow
Lens Type: Diffused, White
Wavelength - Peak: 590nm, 625nm
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 5mm, T-1 3/4
Написати відгук
Description: LED CBI 5MM RED/YLW DIFF, Packaging: Tray, Current: 30mA Red, 30mA Yellow, Color: Red, Yellow, Voltage Rating: 2V Red, 2V Yellow, Millicandela Rating: 35mcd Red, 30mcd Yellow, Configuration: Single, Viewing Angle: 40°, Lens Type: Diffused, White, Wavelength - Peak: 590nm, 625nm, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 5mm, T-1 3/4.
Інші пропозиції ERM18755BC3RY28
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERM18755BC3RY28 ERM18755BC3RY28 Виробник : Bivar ERM18755BC3RY28.pdf LED Circuit Board Indicators Vertical LED Assembly, 0.875 in. Length, 5mm LED, 3 Lead Bi Color, HE Red/Yellow, White Diffused Lens, Black PVC Alloy.