ERP-200-12
ERP-200-12 MEAN WELL
ERP-200-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
Switching Power Supplies 200.4W 12V 16.8A Enclosed
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 12V 202W, Packaging: Box, Power (Watts): 202W, Features: Adjustable Output, Size / Dimension: 7.07" L x 4.72" W x 1.26" H (179.6mm x 120.0mm x 32.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 180 ~ 264 VAC, 254 ~ 370 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -30°C ~ 60°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CE, CQC, EAC, Efficiency: 87%, Voltage - Output 1: 12V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Current - Output 1: 16.8 A.
Інші пропозиції ERP-200-12
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERP-200-12 ERP-200-12 Виробник : MEAN WELL ERP-200-spec.pdf AC/DC, 200.4W, Вхід: 180-264VAC/254-370VDC, Вихід: 12V/16.8А, розміри 200х120х40 мм, -30...+60 C Група товару: AC-DC-перетворювачі в корпусі/кожусі Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
ERP-200-12 ERP-200-12 Виробник : MEAN WELL ERP-200-spec.pdf AC/DC, 200.4W, Вхід: 180-264VAC/254-370VDC, Вихід: 12V/16.8А, розміри 200х120х40 мм, -30...+60 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
ERP-200-12 ERP-200-12 Виробник : MEAN WELL USA Inc. ERP-200-spec.pdf Description: AC/DC CONVERTER 12V 202W
Packaging: Box
Power (Watts): 202W
Features: Adjustable Output
Size / Dimension: 7.07" L x 4.72" W x 1.26" H (179.6mm x 120.0mm x 32.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 180 ~ 264 VAC, 254 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -30°C ~ 60°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CE, CQC, EAC
Efficiency: 87%
Voltage - Output 1: 12V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 16.8 A