ERP-200-24
ERP-200-24 MEAN WELL
ERP-200-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
Switching Power Supplies 199.92W 24V 8.33A
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
AC/DC, 199.92W, Вхід: 180-264VAC/254-370VDC, Вихід: 24V/8.33А, розміри 200х120х40 мм, -30...+60 C Група товару: AC-DC-перетворювачі в корпусі/кожусі Од. вим: шт, кількість в упаковці: 1 шт.
Інші пропозиції ERP-200-24
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERP-200-24 ERP-200-24 Виробник : MEAN WELL ERP-200-spec.pdf AC/DC, 199.92W, Вхід: 180-264VAC/254-370VDC, Вихід: 24V/8.33А, розміри 200х120х40 мм, -30...+60 C Група товару: AC-DC-перетворювачі в корпусі/кожусі Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
ERP-200-24 ERP-200-24 Виробник : MEAN WELL ERP-200-spec.pdf AC/DC, 199.92W, Вхід: 180-264VAC/254-370VDC, Вихід: 24V/8.33А, розміри 200х120х40 мм, -30...+60 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
ERP-200-24 ERP-200-24 Виробник : MEAN WELL USA Inc. ERP-200-spec.pdf Description: AC/DC CONVERTER 24V 200W