ERP-350-12 Mean-Well USA, Inc.
ERP-350-spec.pdf
Виробник: Mean-Well USA, Inc.
AC/DC Power Supply Single-OUT 12V 26.7A 320.4W
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 12V 320W, Packaging: Box, Power (Watts): 320W, Features: Adjustable Output, Size / Dimension: 8.68" L x 5.12" W x 1.89" H (220.4mm x 130.0mm x 48.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 180 ~ 264 VAC, 254 ~ 370 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -30°C ~ 60°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB, cURus, Efficiency: 87%, Voltage - Output 1: 12V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Current - Output 1: 26.7 A.
Інші пропозиції ERP-350-12
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERP-350-12 ERP-350-12 Виробник : MEAN WELL ERP-350-SPEC.pdf AC/DC, 320.4W, Вхід: 180-264VAC/254-370VDC, Вихід: 12V/26.7А, розміри 220.4х130х48 мм, -30...+60 C Група товару: AC-DC-перетворювачі в корпусі/кожусі Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
ERP-350-12 ERP-350-12 Виробник : MEAN WELL ERP-350-SPEC.pdf AC/DC, 320.4W, Вхід: 180-264VAC/254-370VDC, Вихід: 12V/26.7А, розміри 220.4х130х48 мм, -30...+60 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
ERP-350-12 ERP-350-12 Виробник : MEAN WELL USA Inc. ERP-350-spec.pdf Description: AC/DC CONVERTER 12V 320W
Packaging: Box
Power (Watts): 320W
Features: Adjustable Output
Size / Dimension: 8.68" L x 5.12" W x 1.89" H (220.4mm x 130.0mm x 48.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 180 ~ 264 VAC, 254 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -30°C ~ 60°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, cURus
Efficiency: 87%
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 26.7 A
ERP-350-12 ERP-350-12 Виробник : MEAN WELL ERP-350-spec.pdf Power Supplies - Chassis Mount O/P 12V/26.7A