ERP-350-24
ERP-350-24 MEAN WELL USA Inc.
ERP-350-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: AC/DC CONVERTER 24V 350W
Packaging: Box
Power (Watts): 350W
Features: Adjustable Output
Size / Dimension: 7.87" L x 5.12" W x 1.89" H (200.0mm x 130.0mm x 48.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 180 ~ 264 VAC, 254 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -30°C ~ 60°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CQC, cURus
Efficiency: 89%
Voltage - Output 1: 24V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 14.6 A
на замовлення 6 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 24V 350W, Packaging: Box, Power (Watts): 350W, Features: Adjustable Output, Size / Dimension: 7.87" L x 5.12" W x 1.89" H (200.0mm x 130.0mm x 48.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 180 ~ 264 VAC, 254 ~ 370 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -30°C ~ 60°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CQC, cURus, Efficiency: 89%, Voltage - Output 1: 24V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Current - Output 1: 14.6 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERP-350-24 ERP-350-24 Виробник : Mean-Well USA, Inc. erp-350-spec.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 14.6A 350.4W 9-Pin
на замовлення 4 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
товару немає в наявності
ERP-350-24 ERP-350-24 Виробник : MEAN WELL ERP-350-SPEC.pdf AC/DC, 350.4W, Вхід: 180-264VAC/254-370VDC, Вихід: 24V/14.6А, розміри 220.4х130х48 мм, -30...+60 C Група товару: AC-DC-перетворювачі в корпусі/кожусі Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
ERP-350-24 ERP-350-24 Виробник : MEAN WELL ERP-350-SPEC.pdf AC/DC, 350.4W, Вхід: 180-264VAC/254-370VDC, Вихід: 24V/14.6А, розміри 220.4х130х48 мм, -30...+60 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
ERP-350-24 ERP-350-24 Виробник : MEAN WELL ERP_350_SPEC-1291999.pdf Switching Power Supplies 350.4w 24V 14.6A 180-264Vac