ERP-350-48
ERP-350-48 MEAN WELL USA Inc.
ERP-350-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: AC/DC CONVERTER 48V 350W
Packaging: Box
Power (Watts): 350W
Features: Adjustable Output
Size / Dimension: 7.87" L x 5.12" W x 1.89" H (200.0mm x 130.0mm x 48.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 180 ~ 264 VAC, 254 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -30°C ~ 60°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CQC, cURus
Efficiency: 90%
Voltage - Output 1: 48V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 7.3 A
на замовлення 16 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 48V 350W, Packaging: Box, Power (Watts): 350W, Features: Adjustable Output, Size / Dimension: 7.87" L x 5.12" W x 1.89" H (200.0mm x 130.0mm x 48.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 180 ~ 264 VAC, 254 ~ 370 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -30°C ~ 60°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CQC, cURus, Efficiency: 90%, Voltage - Output 1: 48V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Current - Output 1: 7.3 A.
Інші пропозиції ERP-350-48
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERP-350-48 ERP-350-48 Виробник : MEAN WELL ERP-350-SPEC.pdf AC/DC, 350.4W, Вхід: 180-264VAC/254-370VDC, Вихід: 48V/7.3А, розміри 220.4х130х48 мм, -30...+60 C Група товару: AC-DC-перетворювачі в корпусі/кожусі Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
ERP-350-48 ERP-350-48 Виробник : MEAN WELL ERP-350-SPEC.pdf AC/DC, 350.4W, Вхід: 180-264VAC/254-370VDC, Вихід: 48V/7.3А, розміри 220.4х130х48 мм, -30...+60 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
ERP-350-48 ERP-350-48 Виробник : MEAN WELL ERP_350_SPEC.PDF Power Supplies - Chassis Mount 350.4W 48V 7.3A 180- 264Vac Enclosed