Продукція > KEMET > ERP610W222MDF0
ERP610W222MDF0 KEMET
ERP610W222MDF0
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±20%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 760V
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: Y5U (E)
Size / Dimension: 0.472" Dia (12.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Ratings: X1, Y1
Height - Seated (Max): 0.591" (15.00mm)
Capacitance: 2200 pF
Написати відгук
Description: CAP CER RAD DISC SAFETY, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±20%, Lead Style: Straight, Voltage - Rated: 760V, Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: Y5U (E), Size / Dimension: 0.472" Dia (12.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: Safety, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Ratings: X1, Y1, Height - Seated (Max): 0.591" (15.00mm), Capacitance: 2200 pF.