Продукція > KEMET > ERP610W332MEJ0
ERP610W332MEJ0
ERP610W332MEJ0 KEMET
KEM_C1085_ERP610.pdf
Виробник: KEMET
Description: CAP CER 3300PF 760VAC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 760VAC
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: Y5U (E)
Size / Dimension: 0.591" Dia (15.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.492" (12.50mm)
Ratings: X1, Y1
Height - Seated (Max): 0.709" (18.00mm)
Part Status: Last Time Buy
Capacitance: 3300 pF
на замовлення 8490 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 3300PF 760VAC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Lead Style: Straight, Voltage - Rated: 760VAC, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: Y5U (E), Size / Dimension: 0.591" Dia (15.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: Safety, Lead Spacing: 0.492" (12.50mm), Ratings: X1, Y1, Height - Seated (Max): 0.709" (18.00mm), Part Status: Last Time Buy, Capacitance: 3300 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERP610W332MEJ0 ERP610W332MEJ0 Виробник : KEMET KEM_C1085_ERP610-1104152.pdf Safety Capacitors 760/500V 3300pF Y5U 20% X1/Y1