ERS4033N025N20
ERS4033N025N20 NetPower Technologies
ERS4033x025xxx-2301140.pdf
Виробник: NetPower Technologies
Isolated DC/DC Converters 48Vin 3.3Vout NegLog 25A .145" Pin
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ERS4033N025N20
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERS4033N025N20 ERS4033N025N20 Виробник : NetPower ERS4033x025xxx.pdf Description: DC DC CONVERTER 3.3V 83W