Продукція > NETPOWER > ERS4120N010N25
ERS4120N010N25
ERS4120N010N25 NetPower
ERS4120x010xxx.pdf
Виробник: NetPower
Description: DC DC CONVERTER 12V 120W
Packaging: Tray
Features: Remote On/Off, Remote Sense
Package / Case: Eighth Brick
Size / Dimension: 2.30" L x 0.90" W x 0.39" H (58.4mm x 22.8mm x 9.9mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 75V
Approval Agency: cURus
Efficiency: 93%
Current - Output (Max): 10A
Supplier Device Package: Eighth Brick
Voltage - Input (Min): 36V
Voltage - Output 1: 12V
Control Features: Enable, Active Low
Part Status: Last Time Buy
Power (Watts): 120 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 2.25 kV
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 12V 120W, Packaging: Tray, Features: Remote On/Off, Remote Sense, Package / Case: Eighth Brick, Size / Dimension: 2.30" L x 0.90" W x 0.39" H (58.4mm x 22.8mm x 9.9mm), Mounting Type: Chassis Mount, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 75V, Approval Agency: cURus, Efficiency: 93%, Current - Output (Max): 10A, Supplier Device Package: Eighth Brick, Voltage - Input (Min): 36V, Voltage - Output 1: 12V, Control Features: Enable, Active Low, Part Status: Last Time Buy, Power (Watts): 120 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 2.25 kV.
Інші пропозиції ERS4120N010N25
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERS4120N010N25 ERS4120N010N25 Виробник : NetPower Technologies netc_s_a0000755405_1-2279043.pdf Isolated DC/DC Converters - Through Hole 120W 48V to 12V 10A Negative Logic