Продукція > PANASONIC > ERT-D2FGL601S
ERT-D2FGL601S Panasonic
ERTD_Series.pdf
Виробник: Panasonic
DIP
на замовлення 86200 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERMISTOR NTC 600OHM 4000K DISC, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc 5mm, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -30°C ~ 60°C, B25/50: 4000K, Resistance in Ohms @ 25°C: 600, Resistance Tolerance: ±15%, Length - Lead Wire: 1.18" (30.00mm), Power - Max: 400 mW.
Інші пропозиції ERT-D2FGL601S
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERT-D2FGL601S ERT-D2FGL601S Виробник : Panasonic Electronic Components ERTD_Series.pdf Description: THERMISTOR NTC 600OHM 4000K DISC
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 5mm
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -30°C ~ 60°C
B25/50: 4000K
Resistance in Ohms @ 25°C: 600
Resistance Tolerance: ±15%
Length - Lead Wire: 1.18" (30.00mm)
Power - Max: 400 mW