ERTJ0EA101J
ERTJ0EA101J PANASONIC
2884538.pdf
Виробник: PANASONIC
Description: PANASONIC - ERTJ0EA101J - NTC-THERMISTOR, 100R, 0402
Bauform - Thermistor: 0402 [Metrisch 1005]
Produktpalette: ERTJ
SVHC: No SVHC (16-Jul-2019)
на замовлення 597 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Thermistormontage: Oberflächenmontage
Thermistoranschlüsse: -
Temperaturabhängiger Widerstand bei 25°C: 100
Beta-Wert (K): 2750
Betriebstemperatur, min.: -40
Betriebstemperatur, max.: 125
Produktpalette: ERTJ
SVHC: No SVHC (16-Jul-2019)
на замовлення 597 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 135
ERT-J0EA101J ERT-J0EA101J Виробник : Panasonic AUA0000C8.pdf NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 100Ohms 5% THERMISTOR NTC
Мінімальне замовлення: 47
ERT-J0EA101J ERT-J0EA101J Виробник : Panasonic Electronic Components AUA0000C8.pdf Description: THERMISTOR NTC 100OHM 2800K 0402
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
B25/50: 2800K
B25/85: 2750K
B Value Tolerance: ±3%
Resistance in Ohms @ 25°C: 100
Resistance Tolerance: ±5%
Part Status: Active
Power - Max: 66 mW
Мінімальне замовлення: 40
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
B Value Tolerance: ±3%
Resistance in Ohms @ 25°C: 100
Resistance Tolerance: ±5%
Part Status: Active
Power - Max: 66 mW