ERT-J0EA151J
ERT-J0EA151J Panasonic Electronic Components
AUA0000C8.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: THERMISTOR NTC 150OHM 2800K 0402
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
B25/50: 2800K
B25/85: 2750K
B Value Tolerance: ±3%
Resistance in Ohms @ 25°C: 150
Resistance Tolerance: ±5%
Power - Max: 66 mW
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PANASONIC - ERTJ0EA151J - NTC-THERMISTOR, 150R, 0402, tariffCode: 85332100, Thermistormontage: Oberflächenmontage, rohsCompliant: YES, Thermistor: Chip, Bauform - Thermistor: 0402 [Metrisch 1005], hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Fühlerdurchmesser: -, Qualifikation: -, Widerstand (25°C): 150ohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -40°C, Thermische Zeitkonstante (in Luft): -, Anschlusslänge: -, NTC-Montage: Oberflächenmontage, euEccn: NLR, B-Konstante: 2750K, Toleranz B-Konstante: ±3%, NTC-Gehäusegröße: 0402 [Metrisch 1005], Produktpalette: ERTJ, productTraceability: No, Widerstandstoleranz (25°C): ±5%, Fühlermaterial: -, Betriebstemperatur, max.: 125°C, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERT-J0EA151J ERT-J0EA151J Виробник : Panasonic AUA0000C8.pdf NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 150Ohms 5% THERMISTOR NTC
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 47
ERT-J0EA151J ERT-J0EA151J Виробник : Panasonic Electronic Components AUA0000C8.pdf Description: THERMISTOR NTC 150OHM 2800K 0402
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
B Value Tolerance: ±3%
Resistance in Ohms @ 25°C: 150
Resistance Tolerance: ±5%
Power - Max: 66 mW
Мінімальне замовлення: 45
tariffCode: 85332100
Thermistormontage: Oberflächenmontage
rohsCompliant: YES
Thermistor: Chip
Bauform - Thermistor: 0402 [Metrisch 1005]
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Fühlerdurchmesser: -
Qualifikation: -
Widerstand (25°C): 150ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -40°C
Thermische Zeitkonstante (in Luft): -
Anschlusslänge: -
NTC-Montage: Oberflächenmontage
euEccn: NLR
B-Konstante: 2750K
Toleranz B-Konstante: ±3%
NTC-Gehäusegröße: 0402 [Metrisch 1005]
Produktpalette: ERTJ
productTraceability: No
Widerstandstoleranz (25°C): ±5%
Fühlermaterial: -
Betriebstemperatur, max.: 125°C
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 9 шт:
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: YES
Thermistor: Chip
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Fühlerdurchmesser: -
Qualifikation: -
Widerstand (25°C): 150ohm
usEccn: EAR99
Anschlusslänge: -
euEccn: NLR
B-Konstante: 2750K
Toleranz B-Konstante: ±3%
Produktpalette: ERTJ
productTraceability: No
Fühlermaterial: -