ERT-J0EG103JM
ERT-J0EG103JM Panasonic Electronic Components
AUA0000C11.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: THERMISTOR NTC 10KOHM 3380K 0402
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C
B25/50: 3380K
B25/85: 3435K
B Value Tolerance: ±1%
Resistance in Ohms @ 25°C: 10k
Resistance Tolerance: ±5%
Part Status: Active
Power - Max: 66 mW
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q200
на замовлення 10000 шт:
Написати відгук
Description: THERMISTOR NTC 10KOHM 3380K 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 150°C, B25/50: 3380K, B25/85: 3435K, B Value Tolerance: ±1%, Resistance in Ohms @ 25°C: 10k, Resistance Tolerance: ±5%, Part Status: Active, Power - Max: 66 mW, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERT-J0EG103JM ERT-J0EG103JM Виробник : Panasonic AUA0000C11.pdf NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 0402 R25 10Kohms 5% B(25/50) 3380K+/-1%
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 47
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
B Value Tolerance: ±1%
Resistance in Ohms @ 25°C: 10k
Resistance Tolerance: ±5%
Part Status: Active
Power - Max: 66 mW