ERT-J0EP473F
ERT-J0EP473F Panasonic Electronic Components
AUA0000C8.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: THERMISTOR NTC 47KOHM 4050K 0402
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
B25/50: 4050K
B25/85: 4100K
B Value Tolerance: ±1%
Resistance in Ohms @ 25°C: 47k
Resistance Tolerance: ±1%
Part Status: Active
Power - Max: 66 mW
на замовлення 40000 шт:
Написати відгук
Description: THERMISTOR NTC 47KOHM 4050K 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, B25/50: 4050K, B25/85: 4100K, B Value Tolerance: ±1%, Resistance in Ohms @ 25°C: 47k, Resistance Tolerance: ±1%, Part Status: Active, Power - Max: 66 mW.
Mounting Type: Surface Mount
B Value Tolerance: ±1%
Resistance in Ohms @ 25°C: 47k
Resistance Tolerance: ±1%
Part Status: Active
Power - Max: 66 mW
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 45
ERT-J0EP473F ERT-J0EP473F Виробник : Panasonic AUA0000C8.pdf NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 0402 47Kohm 1%