Продукція > PANASONIC > ERT-J0EP473FM
ERT-J0EP473FM
ERT-J0EP473FM Panasonic
AUA0000C11.pdf
Виробник: Panasonic
NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 0402 R25 47Kohms 1% B(25/50) 4050K +/-1%
на замовлення 7548 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 29
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERMISTOR NTC 47KOHM 4050K 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 150°C, B25/50: 4050K, B25/85: 4100K, B Value Tolerance: ±1%, Resistance in Ohms @ 25°C: 47k, Resistance Tolerance: ±1%, Part Status: Active, Power - Max: 66 mW, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q200.
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C
B25/50: 4050K
B25/85: 4100K
B Value Tolerance: ±1%
Resistance in Ohms @ 25°C: 47k
Resistance Tolerance: ±1%
Part Status: Active
Power - Max: 66 mW
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q200
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 27
Mounting Type: Surface Mount
B Value Tolerance: ±1%
Resistance in Ohms @ 25°C: 47k
Resistance Tolerance: ±1%
Part Status: Active
Power - Max: 66 mW