ERT-J0ER104GM
ERT-J0ER104GM Panasonic Electronic Components
AUA0000C11.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: THERM NTC 100KOHM 4250K 0402
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C
B25/50: 4250K
B25/85: 4300K
B Value Tolerance: ±1%
Resistance in Ohms @ 25°C: 100k
Resistance Tolerance: ±2%
Part Status: Active
Power - Max: 66 mW
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q200
на замовлення 9658 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 23
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERM NTC 100KOHM 4250K 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 150°C, B25/50: 4250K, B25/85: 4300K, B Value Tolerance: ±1%, Resistance in Ohms @ 25°C: 100k, Resistance Tolerance: ±2%, Part Status: Active, Power - Max: 66 mW, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q200.
Інші пропозиції ERT-J0ER104GM
Mounting Type: Surface Mount
B Value Tolerance: ±1%
Resistance Tolerance: ±2%
Part Status: Active
Power - Max: 66 mW
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q200
товару немає в наявності
ERT-J0ER104GM ERT-J0ER104GM Виробник : Panasonic AUA0000C11-1100844.pdf NTC Thermistors 0402 R25 100Kohms 2% B(25/50) 4250K+/-1%