ERT-J0EV474HM
ERT-J0EV474HM Panasonic Electronic Components
AUA0000C11.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: THERM NTC 470KOHM 4700K 0402
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C
B25/50: 4700K
B25/85: 4750K
B Value Tolerance: ±1%
Resistance in Ohms @ 25°C: 470k
Resistance Tolerance: ±3%
Part Status: Active
Power - Max: 66 mW
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q200
на замовлення 20000 шт:
Написати відгук
Description: THERM NTC 470KOHM 4700K 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 150°C, B25/50: 4700K, B25/85: 4750K, B Value Tolerance: ±1%, Resistance in Ohms @ 25°C: 470k, Resistance Tolerance: ±3%, Part Status: Active, Power - Max: 66 mW, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q200.
Mounting Type: Surface Mount
B Value Tolerance: ±1%
Resistance Tolerance: ±3%
Part Status: Active
Power - Max: 66 mW
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 27
ERT-J0EV474HM ERT-J0EV474HM Виробник : Panasonic AUA0000C11.pdf NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 0402 470Kohm +/-3% AEC-Q200