ERT-J0EV683J
ERT-J0EV683J Panasonic Electronic Components
ERTJ0EV683J
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: THERMISTOR NTC 68KOHM 4700K 0402
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
B25/50: 4700K
B25/85: 4750K
B Value Tolerance: ±2%
Resistance in Ohms @ 25°C: 68k
Resistance Tolerance: ±5%
Power - Max: 66 mW
на замовлення 15090 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 45
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERMISTOR NTC 68KOHM 4700K 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, B25/50: 4700K, B25/85: 4750K, B Value Tolerance: ±2%, Resistance in Ohms @ 25°C: 68k, Resistance Tolerance: ±5%, Power - Max: 66 mW.
Інші пропозиції ERT-J0EV683J
Mounting Type: Surface Mount
B Value Tolerance: ±2%
Resistance in Ohms @ 25°C: 68k
Resistance Tolerance: ±5%
Power - Max: 66 mW
товару немає в наявності
ERT-J0EV683J ERT-J0EV683J Виробник : Panasonic AUA0000C8-1131141.pdf NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 68KOhms 5% THERMISTOR NTC