ERT-J1VG103FM
ERT-J1VG103FM Panasonic Electronic Components
AUA0000C11.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: THERMISTOR NTC 10KOHM 3380K 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C
B25/50: 3380K
B25/85: 3435K
B Value Tolerance: ±1%
Resistance in Ohms @ 25°C: 10k
Resistance Tolerance: ±1%
Part Status: Active
Power - Max: 100 mW
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q200
на замовлення 120000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PANASONIC - ERTJ1VG103FM - NTC-THERMISTOR, AEC-Q200, 10K, 0603, tariffCode: 85332100, Thermistormontage: Oberflächenmontage, rohsCompliant: YES, Thermistor: Chip, Bauform - Thermistor: 0603 [Metrisch 1608], hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Fühlerdurchmesser: -, Qualifikation: AEC-Q200, isCanonical: Y, Widerstand (25°C): 10kohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -40°C, Thermische Zeitkonstante (in Luft): -, Anschlusslänge: -, NTC-Montage: Oberflächenmontage, euEccn: NLR, B-Konstante: 3435K, Toleranz B-Konstante: ±1%, NTC-Gehäusegröße: 0603 [Metrisch 1608], Qualifizierungsstandard der Automobilindustrie: AEC-Q200, Produktpalette: ERTJ-M Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Widerstandstoleranz (25°C): ±1%, Fühlermaterial: -, Betriebstemperatur, max.: 150°C, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
tariffCode: 85332100
Thermistormontage: Oberflächenmontage
rohsCompliant: YES
Thermistor: Chip
Bauform - Thermistor: 0603 [Metrisch 1608]
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Fühlerdurchmesser: -
Qualifikation: AEC-Q200
isCanonical: N
Widerstand (25°C): 10kohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -40°C
Thermische Zeitkonstante (in Luft): -
Anschlusslänge: -
NTC-Montage: Oberflächenmontage
euEccn: NLR
B-Konstante: 3435K
Toleranz B-Konstante: ±1%
NTC-Gehäusegröße: 0603 [Metrisch 1608]
Qualifizierungsstandard der Automobilindustrie: AEC-Q200
Produktpalette: ERTJ-M Series
productTraceability: No
Widerstandstoleranz (25°C): ±1%
Fühlermaterial: -
Betriebstemperatur, max.: 150°C
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
ERT-J1VG103FM ERT-J1VG103FM Виробник : Panasonic AUA0000C11.pdf NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 0603 R25 10kOhms 1% B(25/50) 3380K+/-1%
Мінімальне замовлення: 25
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: YES
Thermistor: Chip
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Fühlerdurchmesser: -
Qualifikation: AEC-Q200
isCanonical: Y
Widerstand (25°C): 10kohm
usEccn: EAR99
Anschlusslänge: -
euEccn: NLR
B-Konstante: 3435K
Toleranz B-Konstante: ±1%
Produktpalette: ERTJ-M Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Fühlermaterial: -
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Мінімальне замовлення: 61
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
B Value Tolerance: ±1%
Resistance in Ohms @ 25°C: 10k
Resistance Tolerance: ±1%
Part Status: Active
Power - Max: 100 mW