ERT-J1VG103GM
ERT-J1VG103GM Panasonic Electronic Components
AUA0000C11.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: THERMISTOR NTC 10KOHM 3380K 0603
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C
B25/50: 3380K
B25/85: 3435K
B Value Tolerance: ±1%
Resistance in Ohms @ 25°C: 10k
Resistance Tolerance: ±2%
Part Status: Active
Power - Max: 100 mW
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q200
на замовлення 200 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 24
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERMISTOR NTC 10KOHM 3380K 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 150°C, B25/50: 3380K, B25/85: 3435K, B Value Tolerance: ±1%, Resistance in Ohms @ 25°C: 10k, Resistance Tolerance: ±2%, Part Status: Active, Power - Max: 100 mW, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERT-J1VG103GM ERT-J1VG103GM Виробник : Panasonic AUA0000C11-1100844.pdf NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 0603 R25 10Kohms 2% B(25/50) 3380K+/-1%
на замовлення 240 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 18
Mounting Type: Surface Mount
B Value Tolerance: ±1%
Resistance in Ohms @ 25°C: 10k
Resistance Tolerance: ±2%
Part Status: Active
Power - Max: 100 mW