ERT-J1VP473JM
ERT-J1VP473JM Panasonic Electronic Components
AUA0000C11.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: THERMISTOR NTC 47KOHM 4100K 0603
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C
B25/50: 4100K
B25/85: 4150K
B Value Tolerance: ±1%
Resistance in Ohms @ 25°C: 47k
Resistance Tolerance: ±5%
Part Status: Active
Power - Max: 100 mW
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q200
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: THERMISTOR NTC 47KOHM 4100K 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 150°C, B25/50: 4100K, B25/85: 4150K, B Value Tolerance: ±1%, Resistance in Ohms @ 25°C: 47k, Resistance Tolerance: ±5%, Part Status: Active, Power - Max: 100 mW, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q200.
Mounting Type: Surface Mount
B Value Tolerance: ±1%
Resistance in Ohms @ 25°C: 47k
Resistance Tolerance: ±5%
Part Status: Active
Power - Max: 100 mW
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 25
ERT-J1VP473JM ERT-J1VP473JM Виробник : Panasonic AUA0000C11-1100844.pdf NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 0603 R25 47Kohms 5% B(25/50) 4100k+/-1%