ERT-J1VR104FM
ERT-J1VR104FM Panasonic Electronic Components
AUA0000C11.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: THERM NTC 100KOHM 4200K 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C
B25/50: 4200K
B25/85: 4250K
B Value Tolerance: ±1%
Resistance in Ohms @ 25°C: 100k
Resistance Tolerance: ±1%
Part Status: Active
Power - Max: 100 mW
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q200
на замовлення 8000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PANASONIC - ERTJ1VR104FM - NTC-THERMISTOR, AEC-Q200, 100K, 0603, tariffCode: 85332100, rohsCompliant: YES, Thermistor: Chip, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Fühlerdurchmesser: -, Qualifikation: AEC-Q200, Widerstand (25°C): 100kohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -40°C, Thermische Zeitkonstante (in Luft): -, Anschlusslänge: -, NTC-Montage: Surface Mount, euEccn: NLR, B-Konstante: 4250K, Toleranz B-Konstante: ± 1%, NTC-Gehäusegröße: 0603 [Metrisch 1608], Produktpalette: ERTJ-M, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Widerstandstoleranz (25°C): ±1%, Fühlermaterial: -, Betriebstemperatur, max.: 150°C, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: YES
Thermistor: Chip
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Fühlerdurchmesser: -
Qualifikation: AEC-Q200
Widerstand (25°C): 100kohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -40°C
Thermische Zeitkonstante (in Luft): -
Anschlusslänge: -
NTC-Montage: Surface Mount
euEccn: NLR
B-Konstante: 4250K
Toleranz B-Konstante: ± 1%
NTC-Gehäusegröße: 0603 [Metrisch 1608]
Produktpalette: ERTJ-M
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Widerstandstoleranz (25°C): ±1%
Fühlermaterial: -
Betriebstemperatur, max.: 150°C
SVHC: To Be Advised
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
ERT-J1VR104FM ERT-J1VR104FM Виробник : Panasonic AUA0000C11.pdf NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 0603 100Kohm +/-1% AEC-Q200
Мінімальне замовлення: 20
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: YES
Thermistor: Chip
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Fühlerdurchmesser: -
Qualifikation: AEC-Q200
Widerstand (25°C): 100kohm
usEccn: EAR99
Anschlusslänge: -
NTC-Montage: Surface Mount
euEccn: NLR
B-Konstante: 4250K
Toleranz B-Konstante: ± 1%
Produktpalette: ERTJ-M
Fühlermaterial: -
SVHC: To Be Advised
Мінімальне замовлення: 42
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
B Value Tolerance: ±1%
Resistance Tolerance: ±1%
Part Status: Active
Power - Max: 100 mW