ERT-J1VV104GM
ERT-J1VV104GM Panasonic Electronic Components
AUA0000C11.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: THERM NTC 100KOHM 4700K 0603
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C
B25/50: 4700K
B25/85: 4750K
B Value Tolerance: ±1%
Resistance in Ohms @ 25°C: 100k
Resistance Tolerance: ±2%
Part Status: Active
Power - Max: 100 mW
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q200
на замовлення 1514 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 24
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERM NTC 100KOHM 4700K 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 150°C, B25/50: 4700K, B25/85: 4750K, B Value Tolerance: ±1%, Resistance in Ohms @ 25°C: 100k, Resistance Tolerance: ±2%, Part Status: Active, Power - Max: 100 mW, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q200.
Інші пропозиції ERT-J1VV104GM
Mounting Type: Surface Mount
B Value Tolerance: ±1%
Resistance Tolerance: ±2%
Part Status: Active
Power - Max: 100 mW
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q200
товару немає в наявності
ERT-J1VV104GM ERT-J1VV104GM Виробник : Panasonic AUA0000C11-1100844.pdf NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 0603 R25 100Kohms 2% B(25/50) 4700k+/-1%