Продукція > PANASONIC > ERT-JZET154H
ERT-JZET154H
ERT-JZET154H Panasonic
aua0000c8.pdf
Виробник: Panasonic
Thermistor NTC 150K Ohm 3% 2-Pin 0201 Surface Mount Solder Pad 4750K Reel
на замовлення 13492 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 667
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERM NTC 0201, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0201 (0603 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, B25/50: 4500K, B25/85: 4750K, B Value Tolerance: ±2%, Resistance in Ohms @ 25°C: 150k, Resistance Tolerance: ±3%, Part Status: Active, Power - Max: 100 mW.
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
B25/50: 4500K
B25/85: 4750K
B Value Tolerance: ±2%
Resistance in Ohms @ 25°C: 150k
Resistance Tolerance: ±3%
Part Status: Active
Power - Max: 100 mW
Кількість Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
B Value Tolerance: ±2%
Resistance Tolerance: ±3%
Part Status: Active
Power - Max: 100 mW
Мінімальне замовлення: 40
ERT-JZET154H ERT-JZET154H Виробник : Panasonic aua0000c8.pdf Thermistor NTC 150K Ohm 3% 2-Pin 0201 Surface Mount Solder Pad 4750K Reel
ERT-JZET154H ERT-JZET154H Виробник : Panasonic AUA0000C8.pdf NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 0201 150kOhm 3% NTC Thermistor