ERUC23-1R8K
ERUC23-1R8K EPCOS - TDK Electronics
b82559sxm023.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: SMT FLAT WIRE COUPLED INDUCTOR,
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard, 4 Lead
Size / Dimension: 1.055" L x 0.543" W (26.80mm x 13.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C
Height: 0.563" (14.30mm)
Number of Coils: 2
Inductance - Connected In Series: 14 µH
Inductance - Connected In Parallel: 3.5 µH
Current Saturation - Parallel: 73 A
Current Saturation - Series: 36.5 A
на замовлення 450 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 150
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMT FLAT WIRE COUPLED INDUCTOR,, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, 4 Lead, Size / Dimension: 1.055" L x 0.543" W (26.80mm x 13.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -40°C ~ 150°C, Height: 0.563" (14.30mm), Number of Coils: 2, Inductance - Connected In Series: 14 µH, Inductance - Connected In Parallel: 3.5 µH, Current Saturation - Parallel: 73 A, Current Saturation - Series: 36.5 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Height: 0.563" (14.30mm)
Number of Coils: 2
на замовлення 492 шт:
Кількість Ціна
ERUC23-1R8K ERUC23-1R8K Виробник : EPCOS / TDK b82559sxm023.pdf Coupled Inductors 1.8uH 73A 0.82mOhm ERUC23 AEC-Q200