ERX-1HJ2R2H
ERX-1HJ2R2H Panasonic Electronic Components
ERGxH%2CERXxH_DS.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: RES SMD 2.2 OHM 5% 1W J BEND
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±5%
Features: Flame Proof, Safety
Package / Case: SMD Flattened J -Bend Axial Lead
Temperature Coefficient: ±350ppm/°C
Size / Dimension: 0.354" L x 0.220" W (9.00mm x 5.60mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -55°C ~ 180°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: SMD
Height - Seated (Max): 0.205" (5.20mm)
Resistance: 2.2 Ohms
на замовлення 1886 шт:
Написати відгук
Description: RES SMD 2.2 OHM 5% 1W J BEND, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 1W, Tolerance: ±5%, Features: Flame Proof, Safety, Package / Case: SMD Flattened J -Bend Axial Lead, Temperature Coefficient: ±350ppm/°C, Size / Dimension: 0.354" L x 0.220" W (9.00mm x 5.60mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -55°C ~ 180°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: SMD, Height - Seated (Max): 0.205" (5.20mm), Resistance: 2.2 Ohms.
Інші пропозиції ERX-1HJ2R2H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERX-1HJ2R2H ERX-1HJ2R2H Виробник : Panasonic Electronic Components ERGxH%2CERXxH_DS.pdf Description: RES SMD 2.2 OHM 5% 1W J BEND
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±5%
Features: Flame Proof, Safety
Composition: Metal Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: SMD
Resistance: 2.2 Ohms