ERX-1HJR68H
ERX-1HJR68H Panasonic Electronic Components
ERGxH,ERXxH_DS.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: RES 0.68 OHM 5% 1W J BEND
на замовлення 5784 шт:
Написати відгук
Metal Oxide Resistors 07/16/2019, 0.68 ohm, 1W, 5%.
Інші пропозиції ERX-1HJR68H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERX-1HJR68H ERX-1HJR68H Виробник : Panasonic Electronic Components ERGxH,ERXxH_DS.pdf Description: RES 0.68 OHM 5% 1W J BEND
ERX-1HJR68H ERX-1HJR68H Виробник : Panasonic Panasonic_080420_ERXSeries-1889747.pdf Metal Oxide Resistors 07/16/2019, 0.68 ohm, 1W, 5%