ERX-1HQJ68MH
ERX-1HQJ68MH Panasonic Electronic Components
ERGxH,ERXxH_DS.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: RES SMD 0.068 OHM 5% 1W J BEND
на замовлення 4510 шт:
Написати відгук
Metal Oxide Resistors 1watt 0.068ohms 5% AEC-Q200.
Інші пропозиції ERX-1HQJ68MH
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERX-1HQJ68MH ERX-1HQJ68MH Виробник : Panasonic Electronic Components ERGxH,ERXxH_DS.pdf Description: RES SMD 0.068 OHM 5% 1W J BEND
ERX-1HQJ68MH ERX-1HQJ68MH Виробник : Panasonic AOA0000CE11-31794-1310850.pdf Metal Oxide Resistors 1watt 0.068ohms 5% AEC-Q200