ERX-1SJR68A
ERX-1SJR68A Panasonic
AOA0000C349-1150021.pdf
Виробник: Panasonic
Metal Film Resistors - Through Hole 0.68ohm 1W 5%
на замовлення 9977 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ERX-1SJR68A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERX-1SJR68A ERX-1SJR68A Виробник : Panasonic Electronic Components 712 Description: RES 0.68 OHM 5% 1W AXIAL