ERX-1SJR82A
ERX-1SJR82A Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: RES 0.82 OHM 1W 5% AXIAL
на замовлення 50000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Metal Film Resistors - Through Hole 0.82ohm 1W 5%.
Інші пропозиції ERX-1SJR82A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERX-1SJR82A ERX-1SJR82A Виробник : Panasonic panasonic_aoa0000ce18-1197003.pdf Metal Film Resistors - Through Hole 0.82ohm 1W 5%