Продукція > PANASONIC > ERX-2FJS1R6E
ERX-2FJS1R6E
ERX-2FJS1R6E Panasonic
aoa0000c349.pdf
Виробник: Panasonic
Res Metal Film 1.6 Ohm 5% 2W ±350ppm/°C Conformal Coated RDL Automotive Tape and Box
на замовлення 5500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ERX-2FJS1R6E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERX-2FJS1R6E ERX-2FJS1R6E Виробник : Panasonic AOA0000C349-1150021.pdf Metal Film Resistors - Through Hole 2watt 1.6ohms 5% Axial AEC-Q200