ERX-2FJSR51E
ERX-2FJSR51E Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: RES 0.51 OHM 5% 2W AXIAL
на замовлення 393 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Metal Film Resistors - Through Hole 2watt 0.51ohms 5% Axial AEC-Q200.
Інші пропозиції ERX-2FJSR51E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERX-2FJSR51E ERX-2FJSR51E Виробник : Panasonic Electronic Components 712 Description: RES 0.51 OHM 5% 2W AXIAL
товару немає в наявності
ERX-2FJSR51E ERX-2FJSR51E Виробник : Panasonic AOA0000C349-1150021.pdf Metal Film Resistors - Through Hole 2watt 0.51ohms 5% Axial AEC-Q200