ERX-2HJ1R8H
ERX-2HJ1R8H Panasonic
aoa0000ce11.pdf
Виробник: Panasonic
Res Metal Film 1.8 Ohm 5% 2W ±350ppm/°C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
на замовлення 276 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 254
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES SMD 1.8 OHM 5% 2W J BEND, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 2W, Tolerance: ±5%, Features: Flame Proof, Safety, Package / Case: SMD Flattened J -Bend Axial Lead, Temperature Coefficient: ±350ppm/°C, Size / Dimension: 0.472" L x 0.252" W (12.00mm x 6.40mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -55°C ~ 180°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: SMD, Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm), Resistance: 1.8 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERX-2HJ1R8H ERX-2HJ1R8H Виробник : Panasonic aoa0000ce11.pdf Res Metal Film 1.8 Ohm 5% 2W ±350ppm/°C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
на замовлення 276 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
ERX-2HJ1R8H ERX-2HJ1R8H Виробник : Panasonic Electronic Components ERGxH%2CERXxH_DS.pdf Description: RES SMD 1.8 OHM 5% 2W J BEND
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±5%
Features: Flame Proof, Safety
Package / Case: SMD Flattened J -Bend Axial Lead
Temperature Coefficient: ±350ppm/°C
Size / Dimension: 0.472" L x 0.252" W (12.00mm x 6.40mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -55°C ~ 180°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: SMD
Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm)
Resistance: 1.8 Ohms
на замовлення 361 шт:
Мінімальне замовлення: 4
ERX-2HJ1R8H ERX-2HJ1R8H Виробник : Panasonic AOA0000CE11-31794-1310850.pdf Metal Oxide Resistors 2watt 1.8ohms 5% AEC-Q200
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±5%
Features: Flame Proof, Safety
Composition: Metal Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: SMD
Resistance: 1.8 Ohms