Продукція > ERX > ERX2HJ2R7H
ERX2HJ2R7H
Виробник:
на замовлення 998 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис ERX2HJ2R7H
Description: RES SMD 2.7 OHM 5% 2W J BEND, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 2W, Tolerance: ±5%, Features: Flame Proof, Safety, Package / Case: SMD Flattened J -Bend Axial Lead, Temperature Coefficient: ±350ppm/°C, Size / Dimension: 0.472" L x 0.252" W (12.00mm x 6.40mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -55°C ~ 180°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: SMD, Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm), Resistance: 2.7 Ohms.
Інші пропозиції ERX2HJ2R7H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERX-2HJ2R7H ERX-2HJ2R7H Виробник : Panasonic Electronic Components ERGxH%2CERXxH_DS.pdf Description: RES SMD 2.7 OHM 5% 2W J BEND
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±5%
Features: Flame Proof, Safety
Package / Case: SMD Flattened J -Bend Axial Lead
Temperature Coefficient: ±350ppm/°C
Size / Dimension: 0.472" L x 0.252" W (12.00mm x 6.40mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -55°C ~ 180°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: SMD
Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm)
Resistance: 2.7 Ohms
товару немає в наявності
ERX-2HJ2R7H ERX-2HJ2R7H Виробник : Panasonic Panasonic_080420_ERXSeries-1889747.pdf Metal Oxide Resistors 2watt 2.7ohms 5% AEC-Q200