Продукція > PANASONIC > ERX-2HQJ47MH
ERX-2HQJ47MH
ERX-2HQJ47MH Panasonic
AOA0000CE11-31794-1310850.pdf
Виробник: Panasonic
Metal Oxide Resistors 2watt 0.047ohms 5% AEC-Q200
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ERX-2HQJ47MH
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERX-2HQJ47MH ERX-2HQJ47MH Виробник : Panasonic Electronic Components ERGxH,ERXxH_DS.pdf Description: RES 0.047 OHM 5% 2W J BEND
на замовлення 491 шт: