ERX2SJ2R4
ERX2SJ2R4 Panasonic
aoa0000c349.pdf
Виробник: Panasonic
Res Metal Oxide Film 2.4 Ohm 5% 2W ±350ppm/°C Conformal Coated AXL Bulk
на замовлення 6000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ERX2SJ2R4
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERX-2SJ2R4 ERX-2SJ2R4 Виробник : Panasonic Electronic Components 712 Description: RES 2.4 OHM 5% 2W AXIAL
ERX-2SJ2R4 ERX-2SJ2R4 Виробник : Panasonic AOA0000C349-1150021.pdf Metal Film Resistors - Through Hole 07/16/2019, 2.4 ohm