ERX-2SJ2R7
ERX-2SJ2R7 Panasonic
aoa0000c349.pdf
Виробник: Panasonic
Res Metal Oxide Film 2.7 Ohm 5% 2W ±350ppm/°C Conformal Coated AXL Bulk
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ERX-2SJ2R7
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERX-2SJ2R7 ERX-2SJ2R7 Виробник : Panasonic Electronic Components 712 Description: RES 2.7 OHM 5% 2W AXIAL
ERX-2SJ2R7 ERX-2SJ2R7 Виробник : Panasonic panasonic_aoa0000ce18-1197003.pdf Metal Film Resistors - Through Hole 2.7ohm 2W 5%