ERX-2SJ3R9V
ERX-2SJ3R9V Panasonic
aoa0000c349.pdf
Виробник: Panasonic
Res Metal Oxide Film 3.9 Ohm 5% 2W ±350ppm/°C Conformal Coated AXL Tape and Box Automotive
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 3.9 OHM 5% 2W AXIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Power (Watts): 2W, Tolerance: ±5%, Features: Flame Proof, Safety, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±350ppm/°C, Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.472" L (4.00mm x 12.00mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -55°C ~ 235°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 3.9 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERX-2SJ3R9V ERX-2SJ3R9V Виробник : Panasonic Electronic Components 712 Description: RES 3.9 OHM 5% 2W AXIAL
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±5%
Features: Flame Proof, Safety
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±350ppm/°C
Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.472" L (4.00mm x 12.00mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -55°C ~ 235°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 3.9 Ohms
на замовлення 753 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Packaging: Tape & Box (TB)
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±5%
Features: Flame Proof, Safety
Package / Case: Axial
Composition: Metal Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 3.9 Ohms
товару немає в наявності
ERX-2SJ3R9V ERX-2SJ3R9V Виробник : Panasonic AOA0000C349-1150021.pdf Metal Film Resistors - Through Hole 3.9ohm 2W 5%