ERX-2SJ4R3
ERX-2SJ4R3 Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: RES 4.3 OHM 2W 5% AXIAL
на замовлення 5587 шт:
Написати відгук
Metal Film Resistors - Through Hole 07/16/2019, 4.3 ohm.
Інші пропозиції ERX-2SJ4R3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERX-2SJ4R3 ERX-2SJ4R3 Виробник : Panasonic AOA0000C349-1150021.pdf Metal Film Resistors - Through Hole 07/16/2019, 4.3 ohm