ERX-3SJ2R7A
ERX-3SJ2R7A Panasonic
panasonic_aoa0000ce18-1197003.pdf
Виробник: Panasonic
Metal Film Resistors - Through Hole 2.7ohm 3W 5%
на замовлення 645 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ERX-3SJ2R7A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERX-3SJ2R7A ERX-3SJ2R7A Виробник : Panasonic Electronic Components ERX_GxS_F_Series.pdf Description: RES 2.7 OHM 3W 5% AXIAL
на замовлення 4551 шт: