ERX-3SJ3R3A
ERX-3SJ3R3A Panasonic
aoa0000c349.pdf
Виробник: Panasonic
Res Metal Oxide Film 3.3 Ohm 5% 3W ±300ppm/°C Conformal Coated AXL Automotive
на замовлення 6000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERX-3SJ3R3A ERX-3SJ3R3A Виробник : Panasonic aoa0000c349.pdf Res Metal Oxide Film 3.3 Ohm 5% 3W ±300ppm/°C Conformal Coated AXL Automotive
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 92
Мінімальне замовлення: 633
Мінімальне замовлення: 22
ERX-3SJ3R3A ERX-3SJ3R3A Виробник : Panasonic AOA0000CE18.pdf Metal Film Resistors - Through Hole 3.3 OHM 5% 300PPM 3W
ERX-3SJ3R3A ERX-3SJ3R3A Виробник : Panasonic Electronic Components ERX_GxS_F_Series.pdf Description: RES 3.3 OHM 3W 5% AXIAL