ERX-3SJR22V
ERX-3SJR22V Panasonic Electronic Components
ERX_GxS_F_Series.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: RES 0.22 OHM 3W 5% AXIAL
на замовлення 2959 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Metal Film Resistors - Through Hole 0.22ohm 3W 5%.
Інші пропозиції ERX-3SJR22V
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERX-3SJR22V ERX-3SJR22V Виробник : Panasonic Electronic Components ERX_GxS_F_Series.pdf Description: RES 0.22 OHM 3W 5% AXIAL
ERX-3SJR22V ERX-3SJR22V Виробник : Panasonic AOA0000C349-1150021.pdf Metal Film Resistors - Through Hole 0.22ohm 3W 5%