ERX-3SJR47
ERX-3SJR47 Panasonic
panasonic_aoa0000ce18-1197003.pdf
Виробник: Panasonic
Metal Film Resistors - Through Hole 0.47ohm 3W 5%
на замовлення 2447 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Резистор вивідний металоплівковий вогнестійкий, R = 0,47 Ом, Точ, % = 5, Р, Вт = 3, Габ. розм., мм = 5,5 х 15, Тип за виробн. = ERX, ТКО, ppm/°C = 300, Тексп, °С = -55...+200,... Група товару: Резистори Корпус: 5.5x15.0mm Од. вим: 100 шт, кількість в упаковці: 100 шт.
Інші пропозиції ERX-3SJR47
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERX-3SJR47 ERX-3SJR47 Виробник : Panasonic Electronic Components 712 Description: RES 0.47 OHM 5% 3W AXIAL
ERX-3SJR47 Виробник : Panasonic Electronic Components ERX_Panasonic.pdf Резистор вивідний металоплівковий вогнестійкий, R = 0,47 Ом, Точ, % = 5, Р, Вт = 3, Габ. розм., мм = 5,5 х 15, Тип за виробн. = ERX, ТКО, ppm/°C = 300, Тексп, °С = -55...+200,... Група товару: Резистори Корпус: 5.5x15.0mm Од. вим: 100 шт