ERX-3SJR75A
ERX-3SJR75A Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: RES 0.75 OHM 5% 3W AXIAL
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Metal Film Resistors - Through Hole 0.75ohm 3W 5%.
Інші пропозиції ERX-3SJR75A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERX-3SJR75A ERX-3SJR75A Виробник : Panasonic panasonic_aoa0000ce18-1197003.pdf Metal Film Resistors - Through Hole 0.75ohm 3W 5%