ERX-1HJ2R7H
ERX-1HJ2R7H Panasonic Electronic Components
ERGxH,ERXxH_DS.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: RES SMD 2.7 OHM 5% 1W J BEND
на замовлення 7829 шт:
Написати відгук
Metal Oxide Resistors 1watt 2.7ohms 5% AEC-Q200.
Інші пропозиції ERX-1HJ2R7H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERX-1HJ2R7H ERX-1HJ2R7H Виробник : Panasonic Electronic Components ERGxH,ERXxH_DS.pdf Description: RES SMD 2.7 OHM 5% 1W J BEND
ERX-1HJ2R7H ERX-1HJ2R7H Виробник : Panasonic AOA0000CE11-31794-1310850.pdf Metal Oxide Resistors 1watt 2.7ohms 5% AEC-Q200