ERX-2FJS5R1E
ERX-2FJS5R1E Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: RES 5.1 OHM 5% 2W AXIAL
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±5%
Features: Flame Proof, Safety
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±350ppm/°C
Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.472" L (4.00mm x 12.00mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -55°C ~ 235°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 5.1 Ohms
на замовлення 134 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PANASONIC - ERX2FJS5R1E - Widerstand für Durchsteckmontage, 5.1 ohm, ERX, 2 W, ± 5%, Axial bedrahtet, 350 V, Nennleistung: 2, Widerstandstechnologie: Metallschichtwiderstand, Nennspannung: 350, Bauform/Gehäuse des Widerstands: Axial bedrahtet, Widerstandstoleranz: ± 5%, Qualifikation: -, Widerstand: 5.1, Produktpalette: ERX, Temperaturkoeffizient: ± 350ppm/°C, SVHC: To Be Advised.
Інші пропозиції ERX-2FJS5R1E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERX2FJS5R1E ERX2FJS5R1E Виробник : PANASONIC PANA-S-A0008969934-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: PANASONIC - ERX2FJS5R1E - Widerstand für Durchsteckmontage, 5.1 ohm, ERX, 2 W, ± 5%, Axial bedrahtet, 350 V
Nennleistung: 2
Widerstandstechnologie: Metallschichtwiderstand
Nennspannung: 350
Bauform/Gehäuse des Widerstands: Axial bedrahtet
Widerstandstoleranz: ± 5%
Qualifikation: -
Widerstand: 5.1
Produktpalette: ERX
Temperaturkoeffizient: ± 350ppm/°C
SVHC: To Be Advised
товару немає в наявності
ERX-2FJS5R1E ERX-2FJS5R1E Виробник : Panasonic Electronic Components 712 Description: RES 5.1 OHM 5% 2W AXIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±5%
Features: Flame Proof, Safety
Package / Case: Axial
Composition: Metal Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 5.1 Ohms
товару немає в наявності
ERX-2FJS5R1E ERX-2FJS5R1E Виробник : Panasonic AOA0000C349-1150021.pdf Metal Film Resistors - Through Hole 2watt 5.1ohms 5% Axial AEC-Q200