ERZ-CF2MK101
ERZ-CF2MK101 Panasonic Electronic Components
VF%2C%20CF%2C%20SF%20Series.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: VARISTOR 100V 200A 2SMD JLEAD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, J-Lead
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 200 A
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Energy: 2J
Part Status: Obsolete
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 110 V
Varistor Voltage (Min): 90 V
Varistor Voltage (Typ): 100 V
Maximum AC Volts: 60 V
Maximum DC Volts: 85 V
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VARISTOR 100V 200A 2SMD JLEAD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, J-Lead, Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 200 A, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Energy: 2J, Part Status: Obsolete, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 110 V, Varistor Voltage (Min): 90 V, Varistor Voltage (Typ): 100 V, Maximum AC Volts: 60 V, Maximum DC Volts: 85 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERZ-CF2MK101 ERZ-CF2MK101 Виробник : Panasonic Electronic Components VF%2C%20CF%2C%20SF%20Series.pdf Description: VARISTOR 100V 200A 2SMD JLEAD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2-SMD, J-Lead
Current - Surge: 200 A
Energy: 2J
Part Status: Obsolete
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 110 V
Varistor Voltage (Min): 90 V
Varistor Voltage (Typ): 100 V
Maximum AC Volts: 60 V
Maximum DC Volts: 85 V